Pranešėjai

Rūta Vainienė. Konferencijos atidarymas. Pasveikinimo žodis ir pranešimas tema: Dirbti KITAIP – ar priims rinka, ar pasiruošę mes?

Lig šiol pildant visokias anketas prašoma nurodyti darbo vietą. Seniau, pildydama šią grafą, jaučiausi pakylėta, tarsi pilnavertis žmogus. Aš turiu darbą! Jau greitai bus metai, kai šioje vietoje braukiu brūkšnį. Aš neturiu darbo? Kokia nesąmonė – darbo turi visi, net ir maži vaikai, kai jiems liepiama susitvarkyti žaislus. Geriau jau klaustų, ar turiu pinigų, – galvoju. Dirbti kitaip – ar jau įprasta Lietuvoje? Ar rinka pasirengusi priimti tokius “originalus neformatus”? Ar mes galime priimti iššūkius, kai save įdarbinti turi pats, tiesiogine to žodžio prasme – ryte išversti iš lovos? Kaip neformatinis darbas traktuojamas įstatymuose? Ar nediskriminuojamas? Ir koks iš viso to galų gale atpildas? Ir pasigardžiavimui – mano asmeninė istorija.

Vainiene Ruta02-LRApie R. Vainienę:

ekonomistė,
„Ekonomikos terminų žodyno“, daugiau nei tūkstančio straipsnių ir pranešimų
autorė. Rūta šiuo metu užsiima individualia veikla, yra Lietuvos radijo
komentatorė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto tarybos narė. Buvusi
ilgametė Lietuvos laisvosios rinkos instituto darbuotoja ir vadovė, Lietuvos
banko narė, Vilniaus mero patarėja.Profesinės žinios
ekonomikos, finansų valdymo, viešo ir privataus sektoriaus partnerystės, pinigų
politikos, bankininkystės, apskaitos ir mokesčių politikos, valstybės finansų,
sveikatos apsaugos politikos, pereinamojo laikotarpio ekonomikos reformų
srityse. Patirtis viešosios komunikacijos srityje.Daugiau informacijos www.rutavainiene.lt.

 Paulius Ambrazevičius. Sėkmės istorija.

Pradėjęs profesinę karjerą vienoje didžiausių Lietuvoje ryšių su visuomene agentūrų, Paulius pats nė nepajuto, kaip kostiumą iškeitė į chalatą, kampelį biure į virtuvę, į rankas paėmė nešiojamą kompiuterį, mikrofoną, pasičiupo žavesį ir pradėjo dirbti sau. Nuo 2009 metų gegužės Paulius verčia knygas ir mažesnius tekstus, lipa ant scenos ir organizuoja „Humoro klubą“, veda viktorinas ir daro viską, ko neišmoko joks diplomas. Kaip jam tai pavyko pasiekti, jis pats tai ir papasakos.

paulius ambrazevicius fotoApie P. Ambrazevičių:

Vertėjas, komikas, TV scenaristas, viktorinų vedėjas. Laisvai samdomas nuo 2009 metų gegužės. Išvertė knygas: „Steve Jobs. Oficiali biografija“, „Nedirbk“, „Žmogus be veido. Vladimiras Putinas“, sudarė dvi viktorinų knygas „Protų dvikova“ ir „Protų dvikova 2“, dirbo televizijos projekte „Kas? Kur? Kada?“ klausimų redaktoriumi, šiuo metu rengia nacionalinę viktoriną „Krepšinio protai“, futbolo viktorinas, viktorinas anglų kalba, verčia filmus kino teatrams, pasirodo kaip komikų grupės „Humoro klubas“ narys ir dirba šios grupės vadybininku.

 Mindaugas Danys. Netradicinės darbo erdvės – bendradarbystės patirtis

Ieva Kukevičienė. Laisvai samdomo darbo tendencijos ir įrankiai internete. ieva-small

Apie I. Kukevičienę:

LingJob.lt portalo atstovė, šiuo metu aktyviai dirba šviečiant tiek Lietuvos jaunimą, tiek ir potencialius darbavius apie laisvai samdomo darbo galimybes internete.