Mokymai

 T. Grinytės ir K. Davidovičienės tema (13:30-17:00) 312 auditorija

Asmeninių finansų valdymas dirbantiems sau

Temos aprašymas:

Piniginės ABC – finansinis gyvenimo ciklas, pagridninės asmeninių finansų valdymo taisyklės. kam reikalingas namų biudžetas.

Atsakingas skolinimasis – kada verta skolintis, ką turėtume įvertinti prieš skolinimąsi, kokius finansinius įsipareigojimus galėsite prisiimti, “kas būtų jeigu būtų”, ką daryti jei nebegalite padengti paskolų, finansinių paslaugų pasirinkimas Lietuvos rinkoje.

Finansinės paslaugos, jų esminės savybės, privalumai ir trūkumai, palyginimas: indėliai, investiciniai fondai, tiesioginis investavimas į akcijas, obligacijas, struktūrines obligacijas, gyvybės draudimo produktai, II ir III pakopos pensijų fondai.

kaip pasirinkti Jums tinkamiausias finansines priemones.

 

Toma Grinytė – Lietuvos banko finansinių paslaugų ir rinkų departamento Vartotojų apsaugos ir švietimo vyriausioji specialistė. Yra sukaupusi 4 metų vartotojų finansinio švietimo patirtį ir yra atsakinga už Lietuvos banko finansinio švietimo programos “Pinigų bitė” plėtojimą.

 

 

Kotryna Davidovičienė – 7 metų patirtis klientų konsultavimo investavimo, pensijų fondų ir draudimo klausimais, investicinių produktų vystymo, projektų valdymo srityse. Darbas draudimo ir investicijų valdymo bendrovėse, investiciniame banke. Generalinė LR finansų maklerio licencija. “The Chartered Insurance Institute” setifikatas “Integrated financial planning”. Išsilavinimas – VU ekonomika (finansai).

 

U. Daunoravičienės tema (13:30-15:30)

Verslo, nesteigiant juridinio vieneto, teisinės formos ir pagrindiniai mokesčiai

Seminaro metu bus pristatomos pagrindinės veiklos
nesteigiant juridinio vieneto vykdymo formos, pagrindiniai jų ypatumai, veiklos
registravimo tvarka, privalomi mokesčiai, esminiai reikalavimai buhalterinės
apskaitos tvarkymui, praktinė užduotis bei klausimai-atsakymai.

Ugnė Daunoravičienė – 8 metus dirbu Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos Mokesčių informacijos departamento Švietimo ir konsultavimo skyriuje; specializacija – gyventojų pajamų apmokestinimas. Vedu seminarus, teikiu mokesčių mokėtojams raštiškas konsultacijas dėl mokesčių mokėjimo, deklaravimo ir kitų mokestinių procedūrų taikymo. Esu įgijusi anglų filologijos bakalauro/ teisės magistro laipsnius.

M. Grafleur-de-lys-symboljausko tema  (13:30-17:00)

Asmeninio efektyvumo mokymai

Asmeninio efektyvumo, arba kitaip – laiko valdymo/planavimo – tema gali būti labai praktiška, arba labai filosofiška. Priklausomai nuo to, kokius klausimus žmogus sau užduoda. Vis tik visų klausimų perspektyva gali būti viena – kaip tapti geresniu, nei buvau vakar. Ir kiekvienam tokie atsakymai gali būti labai įvairūs ir unikalūs. Mokymų metu susipažinsime su pagrindiniai laiko valdymo aspektais ir principais, aptarsime praktinius laiko planavimo įrankius ir būdus, įvertinsime daugiafunkciškumo poveikį – atliksime tikrą eksperimentą!

mindaugas-grajauskasMindaugas Grajauskas – Mokymų ir konsultavimo įmonės „Startum sprendimai“ vadovas, konsultantas. Mindaugas specializuojasi nevyriausybinių organizacijų valdymo, „StartUp“ iniciatyvų vystymo, strateginio planavimo, asmeninio efektyvumo bei komandinės veiklos srityse. Mindaugas jau trečius metus vadovauja mokymų ir konsultavimo įmonei. Dirba tiek su verslo įmonėmis, tiek su nevyriausybinėmis organizacijomis. Mokymus organizacijoms ir jaunimui veda nuo 2009 metų. Mindaugas turi Medijų filosofijos magistro laipsnį, yra baigęs „Prezentavimo“ (2010m.), „Train of trainers“ mokymų programas (2010m, 2012 m.), baigė „Vadovavimo ir motyvavimo“ kursus (VDU, 2008 m.)., mokėsi „Outdoor education“ metodikos (Lenkija, 2012 m.), baigė „Lyderystės“ mokymų programą (Lenkija, 2012 m.)., tobulino darbo su suaugusiųjų grupėmis žinias DOREA Education institute (Kipras, 2013 m.).

fleur-de-lys-symbol

  L. Vilio tema (15:30-17:00)

Freelance“ veiklos formų atitikmuo Lietuvos teisės sistemoje ir jų reglamentavimas skirtingų teisės šakų aspektu

Pranešimo tikslas – aptarti „freelance“ veiklos formų Lietuvos teisės sistemoje atitikmenis ir šių veiklos formų teisinį reglamentavimą civilinės teisės, mokesčių teisės, socialinės apsaugos teisės ir darbo teisės aspektais. Pristatyme bus pateikiami veiklos formų pavyzdžiai, jų palyginimas, o taip pat palyginimas su kitomis veiklos formomis, kurios nėra priskiriamos prie individualios veiklos. Bus aptariama teismų praktiką kiek tai susiję su individualia veikla, aptariant teisinęs rizikas netinkamai pasirinkus veiklos formą.

Picture 319Linas VilysNuo 2000 metų – praktikuojantis advokatas. Šiuo metu Advokatų Vilio ir partnerių kontoros AVIP partneris, advokatas. Linas Vilys specializuojasi energetikos teisės, įmonių teisės ir atstovavimo teismuose srityse. Nuo 2008 m. Mykolo Romerio universiteto lektorius, doktorantas nuo 2012 m., disertacijos pavadinimas – „Darbo santykių lankstumo ir saugumo pusiausvyros prielaidos bei tinkama socialinė apsauga“. Linas Vilys 1998 metais baigė Vilniaus universiteto Teisės fakultetą. Linas Vilys nuolat stažuojasi Tarptautinio teisinio bendradarbiavimo Vokietijos fondo (IRZ-Stiftung e.V.) rengiamose paskaitose ir kursuose. Atstovaujama įmonė – Advokatų Vilio ir partnerių kontoros AVIP teisininkai nuolatos kelia kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje, dėl to dirba su įvairių šalių klientais ir bendradarbiauja su advokatų kontoromis kitose šalyse – Latvijoje, Lenkijoje, Baltarusijoje, Vokietijoje, Rumunijoje, Čekijoje ir Serbijoje.

fleur-de-lys-symbolA. Rastauskaitės tema (13:30-17:00) 314 auditorija

Verslo etiketas. Kam to reikia?

Etiketas, visada buvęs svarbi žmonių bendravimo priemonė, yra nesenstantis, esminis komunikacijos įgūdis ir šiomis dienomis. Etiketas iš esmės yra skirtas parodyti dėmesį bei pagarbą, išaukštinti kitą žmogų, pačiam nenusižeminant ir nesumenkinant savo asmenybės. Tai tarsi apsikeitimas nieko nekainuojančiomis, bet labai vertingomis dovanomis. Čia visuomet laimi abi pusės. Išmanydami etiketo bei protokolo taisykles, Jūs jausitės jaukiau ir stabiliau bet kokioje situacijoje, būsite apsaugoti nuo nervinės įtampos ir abejonių. Žinojimas, ką rengtis, kaip elgtis, kaip kalbėti ir pan. teikia pasitikėjimo savimi įvairiuose susitikimuose, derybose bei priėmimuose, o taip pat leidžia lengviau improvizuoti nenumatytomis, netikėtomis aplinkybėmis.

ARAriana Rastauskaitė – Gimiau Buenos Airėse, Argentinoje, dabar jau beveik 18 metų gyvenu Lietuvoje. Pirmas etiketo ir diplomatinio protokolo žinias įgijau Argentinoje, diplomatijos institute “Delfina Mitre”. Vėliau studijavau istoriją ir menus, kultūrinę politiką ir vadybą, individualiąją psichologiją, o 2012 metais JAV įgijau tarptautinio protokolo ir etiketo konsultanto sertifikatą (The Protocol School of Washington). Profesinė karjera klostosi ryšių su visuomene, reklamos, rinkodaros, ryšių su žiniasklaida, renginių organizavimo, vidaus komunikacijos, rinkotyros srityse. Etiketo žinios, diplomatijos įgūdžiai – tai gyvybiškai svarbi dalis patirties, įgytos vadovaujančiose pareigose tokiose įmonėse kaip Nestle Baltics (korporatyvinių reikalų vadovė Baltijos šalims), TEO LT (Generalinio direktoriaus patarėja korporacijos įvaizdžio formavimui), Hansabankas (prekės ženklo ir vidinės komunikacijos vadovė, Ryšių su visuomene skyriaus direktorė) ir kt. Daug socialinio elgesio įžvalgų, elgesio normų įvairovės ir nekasdieniškos bendravimo patirties suteikė kelionės po Pietų Ameriką, Europą, Australiją, JAV.