Laisvai samdomų darbuotojų konferencija 2013

Tarptautinė nepelno siekianti organizacija JCI rengia Laisvai samdomų darbuotojų konferenciją, kuri vyks 2013 m. lapkričio 30 d. Tai konferencija skirta “dirbantiems sau”, kurioje visi norintys galės rasti atsakymus į jiems svarbius klausimus iš kvalifikuotų specialistų!

Laisvai samdomas darbas pasaulyje populiarėja žaibišku greičiu ir šį karjeros kelią renkasi vis daugiau žmonių ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje. Kaip teigia dirbti sau nusprendę specialistai, nėra kito tokio būdo gauti pajamų ir tuo pačiu jaustis laisvam!

 Dabar globaliame pasaulyje „freelanceriai“ išgyvena naują amžių – jie tampa nepriklausomi nuo savo šalies ekonominės padėties, gali dirbti bet kurios šalies klientams, nes internetas sujungė viso pasaulio darbuotojus ir darbdavius.

 Esi laisvai samdomas darbuotojas ar svarstai juo tapti? Registruokis ir nemokamai dalyvauk „Laisvai samdomo darbo konferencijoje 2013“, kurioje pranešimus skaitys ir seminarams bei praktiniams užsiėmimams vadovaus didelę patirtį ekonomikos, finansų ir laisvai samdomo darbo srityse turintys specialistai.

 Konferencijos metu sužinosite, kokios ateities perspektyvos laukia laisvai samdomų darbuotojų Lietuvoje, susipažinsite su sėkmės istorijomis, o ekspertai gyvose diskusijose aptars „freelanceriams“ aktualius mokesčių, teisinius niuansus, finansų planavimo klausimus bei verslo etiką.

 Taip pat konferencijoje susižinosite apie laisvai samdomo darbo tendencijas ir įrankius internete. „HUB Vilnius“ atstovas Mindaugas Danys papasakos apie netradicinio darbo erdves, kurios ypač aktualios laisvai dirbantiems specialistams.  

 PAGRINDINIAI PRANEŠĖJAI

 Rūta Vainienė, ekonomistė „Ekonomikos terminų žodyno“, daugiau nei tūkstančio straipsnių ir pranešimų autorė. Rūta šiuo metu užsiima individualia veikla, yra Lietuvos radijo komentatorė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto tarybos narė. Buvusi ilgametė Lietuvos laisvosios rinkos instituto darbuotoja ir vadovė, Lietuvos banko narė, Vilniaus mero patarėja.

 Paulius Ambrazevičius – vertėjas, komikas, TV scenaristas, viktorinų vedėjas. Laisvai samdomas nuo 2009 metų gegužės. Išvertė knygas: „Steve Jobs. Oficiali biografija“, „Nedirbk“, „Žmogus be veido. Vladimiras Putinas“, sudarė dvi viktorinų knygas „Protų dvikova“ ir „Protų dvikova 2“, šiuo metu rengia nacionalinę viktoriną „Krepšinio protai“, verčia filmus kino teatrams, pasirodo kaip komikų grupės „Humoro klubas“ narys.

 Atvyk į renginį ir gauk naudingų žinių bei kontaktų iš tų, kurie jau pasirinko laisvai samdomo darbuotojo kelią!

Renginys NEMOKAMAS!

 Konferencija vyks lapkričio 30 d., 10 – 18 val., ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, Arklių g. 18, Vilnius.

 Registruokitės čia: http://freelancerjci2013.eventbrite.com/

 Jeigu turite klausimų apie konferenciją ar dalyvavimą joje, kreipkitės el. paštu: konferencija@jcisostine.lt.

 Renginio organizatoriai: „Junior Chamber International Sostinė“ ir „LingJob.lt“

Renginio partneriai: „HUB Vilnius“, „Versli Lietuva“, „Bzn Start“, „Versliukai.lt“.